LİMİT Yeminli Mali Müşavirlik
Şirketimiz 3568 sayılı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik Kanunu kapsamında işletmelerde faaliyetlerin ve işlemlerin sağlıklı ve güvenilir bir şekilde işleyişini sağlamak, faaliyet sonuçlarını ilgili mevzuat çerçevesinde denetlemeye, değerlendirmeye tabi tutarak gerçek durumu ilgililerin ve resmi mercilerin istifadesine tarafsız bir şekilde sunmak ve yüksek mesleki standartları gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.
Hizmetlerimiz

Neden LİMİT Yeminli Mali Müşavirlik?

LİMİT Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti. olarak sizinle çalışmaktan duyacağımız memnuniyetimizi belirtmek isteriz. Sizlere verimli ve hızlı cevap veren, beklentinizi sonuna kadar karşılayacak bir servis sağlayıcı ve bundan da öte sizinle beraber yürüyerek bir iş ortağınız olmak istiyoruz.

UZMAN KADROMUZ

Alanında son derece uzmanlaşmış kadromuz ile yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimize en üst seviyede hizmet vermek için ekip halinde çalışıyoruz.

KALİTELİ HİZMET

Denetim, tasdik ve danışmanlık hizmetlerinin müşterilerimizin beklentilerini en iyi karşılayacak derecede ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun olarak özenli bir şekilde hizmetlerimiz icra edilir.

KAPSAMLI HİZMET

Şirketimizin faaliyetleri, alanındaki hizmet çeşitliliğini en uygun şekilde kapsamakta, müşterilerimizin mali konulardaki ihtiyaçları önemli ölçüde kavranabilmektedir.

İş dünyasında yükselmeye hazır mısınız?

Detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin. Bize Ulaşın