LİMİT Yeminli Mali Müşavirlik
Şirketimiz 3568 sayılı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik Kanunu kapsamında işletmelerde faaliyetlerin ve işlemlerin sağlıklı ve güvenilir bir şekilde işleyişini sağlamak, faaliyet sonuçlarını ilgili mevzuat çerçevesinde denetlemeye, değerlendirmeye tabi tutarak gerçek durumu ilgililerin ve resmi mercilerin istifadesine tarafsız bir şekilde sunmak ve yüksek mesleki standartları gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.
Limit Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti. olarak Vergi Mevzuatı ile Denetim-Tasdik alanında bilgili, güvenilir ve en iyi hizmet sağlayıcı olmak hedefindeyiz. Uluslararası deneyim ve bilgimizle en hızlı ve etkili şekilde gelişmenize yardımcı olmak ekibimizin en büyük amacıdır. Sizleri her zaman tam ve yetkin şekilde bilgilendirmek, bu süreç içerisinde en önemli noktalardan bir tanesidir.
Bu gaye ile; 
- Şirketinizin durumunu ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek, 
- Zorlukları analiz edip en uygun çözümler üreterek,
- İyi bir iletişim ve karşılıklı güven oluşturarak, 
- Bilgi gizliliğine önem vererek, 
tüm ekibimizle sizlere her zaman en üst kalitede hizmet vermeye çalışıyor olacağız.

Vizyonumuz

İhtiyaç ve beklentileri en iyi şekilde anlayarak, yasaların tanımış olduğu yetki ve sorumluluklar çerçevesinde şeffaf, objektif ve yüksek iş ahlakı profiliyle denetim, müşavirlik ve danışmanlık alanlarında geniş hizmet yelpazesini müşterilerine sunmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimize ve paydaşlarımıza kattığımız değeri sürdürülebilir kılmak, her an güncel kalmak ve güncel tutmak, kaliteyi esas alan hizmetlerine kesintisiz devam etmektir.